Ga naar de inhoud

Welkom op koffieochtend

In augustus zijn we weer begonnen met een gezellige en geslaagde start van de maandelijkse koffieochtend van Stichting de Zandse Kerk. Iedereen is van harte welkom op de volgende koffieochtend op woensdag 29 september.

Zoals altijd is de inloop vanaf 10.00 uur en om 10.30 start het koffie schenken. De kosten zijn 3 euro per persoon. Voor de veiligheid van eenieder houden we ons aan de volgende coronamaatregelen.

Heeft u klachten die horen bij corona? Voorkom dat u andere mensen besmet.
Blijf thuis en maak een afspraak om u te laten testen. Ook bij een milde verkoudheid, zoals een loopneus.
Blijf thuis tot u de testuitslag weet.

Er is toegangscontrole: Er wordt gevraagd om een QR-code of een negatief testresultaat van max 48 uur oud. Ook wordt de ID gecontroleerd van iedereen. Helaas moeten we de toegang weigeren als de controle incompleet is. We hopen op uw begrip.

We hoeven ons op 29 september niet meer aan de 1,5 meter afstand te houden. Er kunnen dus veel bezoekers op de koffieochtend komen.

Vooraf aanmelden is niet nodig. De gastvrouwen en vrijwilligers hopen op weer een gezellig samenzijn. Voor contact met de werkgroep Koffieochtenden kun je mailen naar: info@u177237p226229.web0160.zxcs-klant.nl